Comments (8)

  1. Arheolozi u Egiptu pronašli godina staru mumiju. BiH. April Kultura ponovo prepuštena sama sebi. Parlament FBiH. Rebalansom budžeta izbrisan transfer udruženjima iz sektora kulture. Brisel. Njemačka vodeća u EU-u i po izvozu i po uvozu knjiga. Više KULTURA. Italija. April
  2. Shkruan: Mehdi Hyseni. Kur kryeministri Edi Rama deklaron botërisht se "zëvendësministri i Jashtëm, Gent Cakaj, është herë më i ditur se Meta", atëherë shtrohet pyetja serioze për debat në Kuvendin e Shqipërisë, që me procedurë të shkurtër parlamentare të kërkohet revokimi i presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, sepse një president i tillë "i.
  3. 'S'më linte me zhapone', Genta Gjalpi tregon ç'ka hequr me ish të dashurin. Xing. E Shtunë 31 Gusht , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English.
  4. Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka “kërcënuar” me largim nga programi “Dance ëith me”. Arsyeja ka qënë e qeshura e këngëtarit Mateus Frroku. Ish-missi shqiptar Valbona Selimllari ka thënë hapur se të qeshurën më të bukur mes konkurrentëve e ki.
  5. Gjatë vizitës së tij zyrtare në Berlin, Ministri në Detyrë Gent Cakaj zhvilloi një seri takimesh me parlamentarë gjermanë, në kuadër të një komunikimi intensiv me Bundestagun, sidomos me përfaqësues të grupeve politike dhe komisioneve parlamentare të angazhuar me çështjet e Bashkimit Evropian, zgjerimit dhe Ballkanit Perëndimor.
  6. Prej kohësh këngëtari i njohur, Gent Fatali është në një lidhje me motrën e Loredanës, Rozafa Zefin. Lidhjen e ka konfirmuar vetë ai, ndërmjet fotove që poston pranë të.
  7. 3 Igen ám, csak azt a serpenyőt el is kéne mosni 21 ember, aki a humorérzékének köszönhetően minden élethelyzetetből nyertesként jön ki. 4. 15 alkalom, amikor a gyerekek logikájától elakadt a szavunk. 5. 20 ember, aki magánórákat adhatna trollkodásból. 6.
  8. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk e ka zbatuar ende vendimin fillimisht të PZAP-së dhe Gjykatës Supreme për pakot e ardhura nga Serbia. Të paktën kjo konfirmohet duke iu referuar websajtit zyrtar të KQZ-së, ku shihet se fletëvotimet e ardhura nga Serbia ende qëndrojnë në sistem. Përkundër që tashme po bëhen disa ditë kur dy instanca [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *